Naturalne metody powiększania biustu – czy są skuteczne?

Powiększanie piersi to z pewnością trudny proces, bo albo musimy być niezwykle konsekwentne i uzbroić się w cierpliwość albo poddać się bolesnej operacji. Istnieją liczne naturalne metody powiększania biustu, które może przetestować każda z nas.

Naturalne metody powiększania biustu

Sposobów na powiększenie piersi domowymi sposobami jest całe mnóstwo. Mogą różnić się w zależności m.in. od szerokości geograficznej, bo inne metody stosowane były od wieków w Azji, a inne w Europie.

Masaże – nie od dziś wiadomo, że ich zastosowanie na podniesienie owalu biustu i poprawę jego jędrności jest bardzo duże. Zabieg taki wykonamy samodzielnie w domu, bazując np. na jednym z dostępnych w sieci instruktarzy. Konieczne jest przeprowadzanie go regularnie, przez dłuższy okres czasu i uzupełnianie innymi metodami, np jednocześnie wcierając krem do biustu Frashe. Lub inne polecane przez polki.pl

Zioła – wiele z tych naturalnych substancji pozytywnie wpływa na rozmiar biustu i na jego wygląd oraz jędrność. Mogą stanowić świetne uzupełnienie dla masaży. Dostępne są w różnych formach – tabletki, mydła, kremy na powiększenie biustu  czy ziołowe kapsułki. Najlepiej swoją rolę spełniają:

  • nasiona kopru włoskiego, które pobudzają produkcję estrogenu,
  • palma sabałowa,
  • czarnuszka,
  • wierzbownica,
  • dziki pochrzyn,
  • kozieradka,
  • żeń-szeń,
  • soja,
  • oset błogosławiony,
  • mniszek lekarski.

Sprawdź, o ile możesz powiększyć biust za pomocą kremu.

Cebula, miód, kurkuma – należy uzyskać świeży sok z cebuli, połączyć go z miodem oraz kurkumą w proszku. Taką mieszankę nakładamy na piersi w czasie masażu. Nie zmywamy ale pozostawiamy na skórze na okres jednej doby, chodząc w tym czasie nieustannie w biustonoszu. Następnie zmywamy ze skóry. Znajduje zastosowanie w ujędrnianiu i zwalczaniu obwisłych i zwiotczałych piersi.

Ćwiczenia – każdego dnia należy skrupulatnie ćwiczyć mięśnie klatki piersiowej oraz pleców, aby uzyskać ich maksymalne wzmocnienie i lepsze podtrzymywanie dla biustu. Powiększy to również znacząco jego rozmiar.

Wzrost masy ciała/ ciąża – to kontrowersyjne metody. Przytyć mogą sobie pozwolić jedynie bardzo szczupłe dziewczyny. Natomiast zachodzenie w ciąże tylko dla większego biustu nie ma większego sensu. Jednak są to sposoby, które z pewnością doprowadzą do powiększenia piersi.

Ciesz się z dużych piersi

Naturalne metody powiększania biustu obiecują w rozmaitych poradnikach wzrost rozmiaru o 1, a nawet dwie wartości. Niektórym paniom faktycznie udaje się taki stan rzeczy osiągnąć, inne rezygnują bo nie rozumieją braku wymiernych efektów lub zwyczajnie brak im cierpliwości. Wówczas bardzo często ich konsekwencją staje się poddanie operacji.

Czy domowe metody powiększania biustu są skuteczne?

Owszem są skuteczne ale w ograniczonym stopniu. Uzyskanie powiększenia wiąże się przede wszystkim z ujędrnieniem i poprawieniem elastyczności, nawilżenia i sprężystości skóry. Gdy osiągamy wyraźne uniesienie piersi, stają się one jednocześnie większe, co staje się dla nas widoczne i czujemy się znacznie lepiej we własnej skórze. Znalezienie optymalnego, najlepszego dla siebie sposobu powiększania piersi z pewnością nie jest łatwe jednak po jego wybraniu odczujemy pełną satysfakcję z własnego wyglądu.