O ile kremy powiększające do biustu mogą zwiększyć miseczkę?

Łatwo i szybko powiększyć piersi, bez bólu, oczekiwania na rezultaty i tylko domowymi sposobami. Czy to nie byłoby piękne? Z pewnością rozwiązałoby problemy wielu pań. Jednak niestety biust nie urośnie do pożądanej wielkości ot tak na pstryknięcie palcami.

Pierwszym krokiem będzie wybór metody. Jeśli decydujemy się na tę zdecydowanie łagodniejszą, pozbawioną bólu i długotrwałej rekonwalescencji to musimy zdać sobie sprawę jakich rezultatów i w jakim mniej więcej czasie możemy oczekiwać. Kremy powiększające do biustu mogą mieć urozmaicony skład i właściwości, tak więc również w kwestii wyboru odpowiedniego kosmetyku musimy się skrupulatnie przygotować.

Jak działają kremy powiększające do biustu?

Działanie tego rodzaju kosmetyków opiera się w głównej mierze na nawilżaniu, ujędrnianiu i uelastycznianiu skóry. Powiększenie rozmiaru stanowi w tym wypadku skutek uboczny. Jeśli regularnie dbamy o nasze piersi nanosząc na nie właściwe preparaty, wykonujemy masaże tej okolicy i ćwiczenia mięśnie piersiowych oraz pleców, które odpowiadają za utrzymywanie piersi na właściwym miejscu to wyglądają one pięknie i młodo, jędrnie i gładko przez długie lata. Krem powiększający biust będzie skuteczny tylko wtedy, jeśli będzie stosowany regularnie.

Powiększenie piersi kremem

nagie cialo - powiekszanie-biustu.net.plNie ma co się oszukiwać, krem do powiększenia biustu nie zdziała cudów. Jednak zastosowanie chociażby takiego, który w swoim składzie zawiera kwas hialuronowy może znacząco przyczynić się do ich powiększenia. Wiązanie wody, czyli wyjątkowa umiejętność tej substancji sprawia, że nasz biust może w przeciągu kilu miesięcy urosnąć o 1 rozmiar i wyglądać dokładnie tak jakbyśmy chciały.

Kuracja z zastosowaniem kosmetyków Frashe, nie jest inwazyjna. Jednocześnie dość oszczędna dla naszej kieszeni. Jednak osiągnięcie jakichkolwiek rezultatów wymaga poświęcenia dość długiego okresu czasu. Najczęściej początkowe efekty widoczne są po upływie około 1 miesiąca, zaś zadowolenie pojawia się gdy minie 3-6 miesięcy regularnego stosowania – przeczytaj więcej.

Powiększenie miseczki z zastosowaniem kremu o takim przeznaczeniu jest więc możliwe. Nie jest to cel nierealny. Jednak metoda ta jest przeznaczona raczej dla pań, którym zależy na powiększeniu piersi o 1 lub odrobinę więcej rozmiaru. Nie osiągniemy równie powalającego efektu jak w przypadku operacji, ale możemy osiągnąć pełne zadowolenie.

Po jakie kremy sięgać?

Jeśli zależy nam na uzyskaniu powiększenia piersi z zastosowaniem kremu to sięgamy po takie, których składniki nam w tym pomogą. Sprawdzi się kwas hialuronowy oraz kolagen, jak również czynniki silnie nawilżające jak gliceryna. Postawmy jednocześnie na antyoksydanty- wyciąg z zielonej herbaty. Pamiętajmy o zdrowym odżywianiu, ćwiczeniach i masażach, a po upływie kilku miesięcy poczujemy się piękne i kobiece jak nigdy dotąd.