Tabletki na powiększanie biustu – co proponuje apteka?

Piersi to od dawna symbol kobiecości – im były większe (a biodra szersze), tym kobieta stawała się w oczach mężczyzn bardziej idealną (bo: płodną) partnerką. Dzisiaj kształty kobiety nie mają aż tak dużego znaczenia w znalezieniu miłości, ale wciąż dla wielu osób są znakiem atrakcyjności. Dlatego tak wiele kobiet, które przez naturę zostały obdarzone małym, subtelnym biustem, marzy o jego powiększeniu.

Jak naturalnie powiększyć biust?

Utarło się, że najlepszym i jedynym sposobem na większy biust jest operacja plastyczna. W zasadzie zgadza się jedna rzecz – to sposób najszybszy i od razu widać efekty. Operacja to jednak spora ingerencja w ciało, która oznacza sztuczne wypełnienia i nieatrakcyjne blizny. Powiększone operacyjnie piersi różnią się od naturalnych również w dotyku. Na szczęście to nie jedyna metoda na ujędrnienie, podniesienie i znaczne powiększenie biustu. Na jego wygląd wpływają też odpowiednia dieta, ćwiczenia czy masaże. Spore efekty przynoszą również preparaty, np. tabletki na powiększanie biustu – w aptece dostaniemy je bez recepty.

Jak działają tabletki na powiększenie biustu?

Przede wszystkim tabletki to gwarancja braku bólu i dyskomfortu, jaki idzie w parze z operacją plastyczną. Skład preparatów do powiększania biustu jest naturalny, a ich głównymi składnikami są fitoestrogeny, czyli roślinne hormony, które działają na podobieństwo estrogenów – kobiecych hormonów płciowych. Te z kolei odpowiadają za rozwój płciowy kobiety oraz nadanie jej odpowiednich cech, na przykład zaokrąglonych bioder i właśnie większego, odstającego biustu.

Na powiększenie biustu tabletki, które proponuje nam niemal każda apteka, dzięki zawartości fitoestrogenów pobudzają przyjmowanie składników odżywczych, które odpowiadają za rozwój gruczołów i naturalne powiększenie się biustu. Zawartość innych składników odżywczych w tabletkach jest dedykowana podtrzymaniu i wyeksponowaniu biustu, a także samej kobiecej urody. Tabletki na porost biustu wpływają bowiem na lepszy stan włosów i skóry – ta staje się bardziej jędrna, gładka i sprężysta. Znajdują się w nich również między innymi kolagen czy koenzym Q10, które są podstawowymi składnikami kremów przeciwzmarszczkowych. Ich obecność w tabletkach na powiększenie biustu jest nieprzypadkowa – dzięki nim skóra piersi staje się napięta, przez co nawet mniejszy biust wydaje się być większy i przede wszystkim ładniejszy.

Tabletki to za mało? Sprawdź czy operacja biustu boli!

Tabletki na powiększanie biustu a apteka

Wśród preparatów na powiększanie biustu znajdziemy kilka mniej lub bardziej polecanych przez ich użytkowniczki. Warto jednak wiedzieć, że chociaż tabletki na ujędrnienie biustu są bezpieczne i kuracja nimi przynosi widoczne efekty, mają jedną wadę – trzeba stosować je długo (od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy, stosując się do zaleceń producenta). Co więc znajdziemy na aptecznych półkach?

1. Breastfast – to jeden z najbardziej popularnych środków na porost piersi. W jego składzie znajdują się jedynie naturalne składniki: kozieradka, I-tyrozyna, wyciąg z mniszka lekarskiego i korzeń Dong Quai. Pozwalają one na oczyszczenie organizmu i pomagają w przyjmowaniu substancji odżywczych z pożywienia. Wspomagają układ krążenia i pracę naczyń limfatycznych.
Według zapewnień producenta, pierwsze efekty powinny być widoczne już po trzech tygodniach regularnego stosowania. Na spektakularną zmianę wyglądu biustu trzeba będzie jednak zaczekać dłużej.

2. ProBreast Plus – to kolejny w pełni naturalny preparat, który powoduje powiększenie tkanki gruczołowej i wzrost piersi. Według producenta przez stosowanie preparatu dochodzi do pobudzenia gospodarki hormonalnej w organizmie i większą produkcję estrogenu, co przekłada się na wzrost piersi. Ponadto ProBreast Plus wzmacnia skórę i ujędrnia piersi.

3. Perfect Bust – to kolejny preparat ujędrniający i powiększający piersi. Ma naturalny skład, w który wchodzą: nasiona kozieradki, dzięgla chińskiego i jagody saw palmetto. Takie połączenie ma pobudzać organizm do zwiększenia wzrostu gruczołów piersiowych. Jego stosowanie pomaga w utrzymaniu zdrowego i pięknego ciała.

Efekty stosowania preparatów widoczne są po kilku/kilkunastu tygodniach, w zależności od kondycji organizmu i diety. Warto dodać do kuracji serum ujędrniające Frashe, które dopełni kuracji tabletkami.