Autorka bloga na temat powiększania biustu.


Cześć:) Jestem Alina, witaj na moim blogu, poświęconym pielęgnacji piersi. Mam niewielki biust, kiedyś jego rozmiar spędzał mi sen z powiek. Byłam ostatnią dziewczyną w klasie, która potrzebowała biustonosza. Przez długi czas miałam problemy z zaakceptowaniem siebie. Czułam się mniej atrakcyjna i po prostu gorsza niż inne kobiety z bardziej okazałym biustem.

serce
Moje podejście do tematu zmieniło się po tym, jak moja mama zachorowała na raka piersi. Byłam przerażona, że mogę stracić najbliższą mi osobę. Na szczęście choroba została wykryta na tyle wcześnie, że udało się ją uratować. Niestety mimo wszystko trzeba było odjąć jedną pierś. Zdaniem lekarzy to było najbezpieczniejsze rozwiązanie.

Po tych wydarzeniach moje podejście do własnego biustu diametralnie się zmieniło. Rozmiar przestał już być dla mnie problemem. Kiedy fakt, że mam dwie, zdrowe piersi nie był już tak oczywisty, zaczęłam je bardziej doceniać, cieszyć się, po prostu z tego, że w ogóle je mam. Postanowiłam, że po pierwsze zadbam o profilaktykę, regularne badania stały się dla mnie priorytetem. Nie tylko regularnie wykonywałam usg, ale też przykładałam się do samobadania piersi, którego wcześniej nie wykonywałam prawie wcale.

Lek.

Zaczęłam poświęcać więcej uwagi moim piersiom nie tylko w sensie zdrowotnym, ale także bardziej o nie dbać. Włączyłam codzienny masaż i stosowanie kremu do biustu do mojego rytuału pielęgnacyjnego. Nie traktowałam tego jednak jak obowiązek, lecz chwilę relaksu tylko dla siebie. Ku mojemu zaskoczeniu, poprawiło się nie tylko moje samopoczucie, ale też wygląd piersi. Stały się jędrniejsze, bardziej uniesione – po prostu piękne! Uznałam, ze w takim razie warto zgłębić temat, bo efekty mogą być zapewne jeszcze lepsze. Miałam rację:) Wkrótce po tym zrodził się w mojej głowie pomysł na założenie tego bloga.

Pisząc tutaj, chcę Ci pokazać, że małe piersi również mogą wyglądać atrakcyjnie i być powodem do dumy, a nie tylko źródłem kompleksów. Przekonałam się, że tak naprawdę to nie rozmiar, ale kształt i jędrność ma największe znaczenie dla ładnego wyglądu biustu. Pozwól mi przekonać także Ciebie:)

Serum ujędrniające do piersi FRASHE.
✅ Naturalne składniki aktywne, BEZ SLS, BEZ PARABENÓW ✅ Ujędrnienie piersi
✅ Efekt powiększenia piersi
Poznaj świetne serum do biustu FRASHE. Dowiedz się więcej na stronie producenta. Poznaj serum, któremu ufa ponad 600 klientek miesięcznie!
KUP TERAZ na stronie producentarecenzja na portalu WP.PL