Piersi są z pewnością ważną częścią ciała dla pań, gdyż stanowią one realizację o powszechnym wyobrażeniu kobiecości. Kobiety często mają kompleksy związane z tą częścią ciała. Zazwyczaj narzeka się na za mały rozmiar, obwisłość piersi albo brak jędrności biustu. Wydaje się, że jedyna możliwość, by to zmienić, to operacja plastyczna. Wcale tak nie jest. Kobiety bywają nieświadome tego, że same, nawet w domu, także są w stanie zdziałać cuda i poprawić wygląd swojego biustu – bez żadnych cięć i innych niepotrzebnych zabiegów medycznych.

Świetnym rozwiązaniem dla pań, które chcą pozbyć się swoich kompleksów są ćwiczenia na biust. Niby brzmi banalnie i niezbyt racjonalnie, no bo w jaki sposób ćwiczyć biustem? Otóż nie chodzi o ćwiczenie biustem, ale o ćwiczenie mięśni, które znajdują się w jego pobliżu czy też mięśnie mające wpływ na jego optyczne podniesienie poprzez poprawę postawy ciała. Takie ćwiczenia rzeczywiście dają efekty – skupiają one bowiem tkankę tłuszczową, z której składają się piersi, w jednym miejscu, w pewien sposób modelując jej ułożenie tak, aby piersi były pełniejsze, piękniejsze.

Ćwiczenia na ujędrnianie piersi

Ćwiczenia na ujędrnienie biustu wzmacniają także mięśnie w okolicach klatki piersiowej, co również ma wpływ na poprawienie wyglądu biustu. Jak widać, istnieje możliwość poprawienia wyglądu swojego biustu bez zbędnych opłat czy bólu związanego z zabiegami medycznymi. Przejdźmy więc do tego, jakie konkretnie ćwiczenia na biust okażą się skuteczne.

  1. Ćwiczenia z hantlami – są to ćwiczenia na ujędrnienie biustu, ale spokojnie można je uznać także za ćwiczenia na podniesienie biustu, gdyż taki efekt również zostanie osiągnięty. Jak należy je wykonywać? Ręce należy wyciągnąć przed siebie (w dłoniach trzymając hantle lub coś będącego ich zamiennikiem), ugiąć je pod kątem prostym w taki sposób, by były złączone w łokciach. Kolejny krok to rozłączenie ramion tak, aby znalazły się w jednej linii z ciałem, wypinając przy tym klatkę piersiową – następnie złączyć ramiona przed sobą w pierwotny sposób. Należy wykonać takich powtórzeń kilkanaście (można zrobić dwie serie z małą przerwą między seriami). Jak często ćwiczyć w ten sposób? Kilka razy w tygodniu – nie codziennie, by nie obciążyć nadmiernie kręgosłupa oraz by mięśnie miały czas na regenerację! Efekty? Pierwsze będą zauważalne już po tygodniu.
  2. Ćwiczenia z hantlami w pozycji leżącej – te ćwiczenia na biust to jedynie lekko zmodyfikowana wersja leżąca naszej pierwszej propozycji ćwiczenia na ujędrnienie biustu. Kładziemy się na podłodze, nogi lekko ugięte w kolanach, ręce wyciągnięte na wysokości klatki piersiowej i tak jak w pierwszym przypadku – ruchy odwodzące do podłogi i przywodzące z powrotem do złączenia ramion. Tu także należy wykonywać kilkanaście powtórzeń, kilka razy w tygodniu. Efekty widoczne w pierwszych tygodniach wykonywania ćwiczeń.
  3. Damskie pompki na kolanach jako ćwiczenia na jędrność biustu – rzadko kiedy myśli się o tym ćwiczeniu jak o ćwiczeniu na piersi, częściej traktowane jest jako ćwiczenie na wzmocnienie ramion, poprawę sylwetki ciała. Tymczasem ćwiczenie to jest także ćwiczeniem na klatkę piersiową. Tu należy wykonywać 20-30 powtórzeń, również kilka razy w tygodniu. Efekty będą widoczne po jakichś 2 tygodniach.

Każde z tych ćwiczeń sprawi, że kobiety zauważą efekty fizyczne, ale także psychiczne. Każde ćwiczenia wpływają bowiem pozytywnie na samopoczucie człowieka. To także można uzanć za świetny efekt wykonywania tych ćwiczeń! Przy ćwiczeniach należy dobrać sobie dodatkowo krem do piersi, balsam, który będzie uzupełnieniem ćwiczeń. Najlepsze będą kremy z kolagenem, gdyż działają ujędrniająco.

Ćwiczenia te wspólnie stanowią świetny program treningowy dla każdej pani, która chce wykonywać ćwiczenia na ujędrnienienie biustu czy ćwiczenia na powiększenie biustu. Efekty optyczne (i nie tylko!) naprawdę są szybko zauważalne. Ponadto ćwiczenia dają uczucie satysfakcji – bez wydawania masy pieniędzy, bez bólu, za to satysfakcją i zadowoleniem można osiągnąć zamierzony efekt i pozbyć się kompleksów!

Serum ujędrniające do piersi FRASHE.
✅ Naturalne składniki aktywne, BEZ SLS, BEZ PARABENÓW ✅ Ujędrnienie piersi
✅ Efekt powiększenia piersi
Poznaj świetne serum do biustu FRASHE. Dowiedz się więcej na stronie producenta. Poznaj serum, któremu ufa ponad 600 klientek miesięcznie!
KUP TERAZ na stronie producentarecenzja na portalu WP.PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *