Jak powiększyć biust bez operacji?

Wiele kobiet marzy o pięknym, jędrnym biuście, który zachwyci oczy nie tylko nas samych. Pierwszym sposobem, który przychodzi na myśl zapewne większości jest operacja plastyczna powiększająca piersi. Temat ten budzi wiele kontrowersji ale w dzisiejszych czasach zabieg ten staje się coraz bardziej popularny. Widzimy mnóstwo gwiazd, celebrytek, które promują usługi świadczone przez gabinety medycyny estetycznej. Zauważyć możemy również zmiany w wyglądzie niektórych pań, które bardzo szybko mogą pochwalić się wzrostem biustu nawet o parę rozmiarów.

Z operacjami jednak jest taki problem, że często pojawiają się niepożądane skutki i nie jesteśmy zadowolone z efektu jaki otrzymujemy po usłudze. Jest wiele powikłań spowodowanych umieszczaniem implantów w piersiach. Jeżeli u drobnej kobiety dojdzie do obciążenia w postaci zbyt dużych implantów może to doprowadzić do pogorszenia postawy ciała i nieestetycznego wyglądu. Warto zatem, jeśli nie znajdziemy sprawdzonego chirurga (którego usługi są często bardzo kosztowne) zastanowić się nad innymi, tańszymi metodami powiększenia swojego biustu.

DOBÓR ODPOWIEDNIEGO BIUSTONOSZA

Z naszymi piersiami jest tak, że z wiekiem tracą one swoją sprężystość. Warto więc już wcześniej zacząć dbać o skórę na tym obszarze oraz zainteresować się wykonywaniem odpowiednich ćwiczeń. Kiedy nie wykonujesz ćwiczeń spróbuj, nie zapinać swojego biustonosza bardzo mocno, ponieważ jest to niewygodne i niekorzystne dla biustu. Jednak za luźny stanik niestety traci swoją podstawową rolę jaką jest podtrzymywanie piersi. To też może być dla twojego zdrowia złe, prowadzi to bowiem do poważnych schorzeń. Podstawą dbania
o tę część ciała będzie więc udanie się do braffiterki. Dla niektórych może wydawać się to zbędne ale oprócz tego, że unikniemy groźnych chorób związanych ze złym doborem biustonosza to poprawimy jego estetykę. Tak, czasami dobrze dobrany stanik może bardzo poprawić wygląd naszych piersi. Oprócz biustonoszy w wersji Push-up (które oczywiście nie są niczym złym) to nawet te najzwyklejsze, w dobrym dla nas rozmiarze mogą ładnie podkreślić i wyeksponować biust. Do odpowiednich kreacji, sukienek, czy bluzek z dużym dekoltem, można dobrać inny, by za każdym razem piersi wyglądały na jędrne i większe.

ĆWICZENIA POPRAWIAJĄCE WYGLĄD PIERSI

Wracając do wyżej wspominanych ćwiczeń, dobrym pomysłem będzie regularne wykonywanie “wyciągania”. Ćwiczenia te prowadzą do trenowania mięśni znajdujących się z tyłu, które odpowiedzialne są za utrzymanie prawidłowej pozycji naszego ciała. Jest to istotne, gdyż przez to nasz biust będzie również poprawiał swoją kondycje i lepiej wyglądał. Można również trenować klatkę piersiową, dolne partie mięśni brzucha, wyciskanie hantelek czy różne ćwiczenia na piłce gimnastycznej. Najlepiej w kwestii sportu udać się na siłownie albo zainwestować w pomoc trenera personalnego. Wpłynie to również na nasze zdrowie i kondycje, nie tylko biustu. Jeżeli jednak nie stać nas na takie rzeczy, warto zainteresować się nagraniami różnych trenerów, którzy zamieszczają na różnych serwisach bądź na płytach przykłady wykonywania różnych aktywności. Nie jest to drogie, a na pewno lepiej jest zobaczyć jak ktoś wykonuje prawidłowo dane ćwiczenia, niż próbować samemu na podstawie zdjęć bądź opisu. Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo jest najważniejsze!

ODPOWIEDNIA PIELĘGNACJA

Na rynku istnieje wiele preparatów, które pomagają w poprawie jędrności naszego biustu, a czasami nawet rozmiaru. Należy jednak odpowiednio dobrać produkt, nie zalecane jest bez konsultacji z lekarzem kupować doustnych leków powiększających piersi. Może być to dla nas po prostu niebezpieczne. Lepiej pomyśleć o kremach i balsamach o naturalnym składzie, które naprawdę mogą zapobiec utracie jędrności, podnieść biust i go wymodelować. Jest to na pewno najlepsza alternatywa od operacji plastycznych. Warto poszukać w aptekach
i sklepach produktów takich jak na przykład Frashe, będących kompozycją naturalnych składników, bez chemicznych dodatków. Takiego typu preparaty są skomponowane tak, żeby odpowiadać na najważniejsze potrzeby naszej skóry. W każdym wieku kobiety powinny dbać o piersi, ponieważ często się o tym zapomina. A jeżeli stosowanie wymienionych sposobów i kremów może jeszcze zmienić rozmiar naszego biustu, to sądzę, że nie ma tu nawet nad czym się zastanawiać. Zmieńmy swoje piersi już dziś!

Bibliografia:

1. A. Khan I.A., Abourashed E.A., Leung’s Encyclopedia of Common Natural Ingredients: Used in Food, Drugs and Cosmetics, 2009
2. Zaprutko-Janicka A., Piękno bez konserwantów, 2016
3. Hunstad J.P., Webb L.S., Subfascial Breast Augmentation: A Comprehensive Experience, 2010

Serum ujędrniające do piersi FRASHE.
✅ Naturalne składniki aktywne, BEZ SLS, BEZ PARABENÓW ✅ Ujędrnienie piersi
✅ Efekt powiększenia piersi
Poznaj świetne serum do biustu FRASHE. Dowiedz się więcej na stronie producenta. Poznaj serum, któremu ufa ponad 600 klientek miesięcznie!
KUP TERAZ na stronie producentarecenzja na portalu WP.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *