Jak powiększyć piersi domowymi sposobami?

Kompleks na punkcie wyglądu kobiecych piersi jest bardzo częstym zjawiskiem. Nie dotyczy on jedynie młodych dziewczyn w okresie dojrzewania, ale również kobiet odczuwających skutki starzenia się, będących po narodzeniu dziecka lub po prostu niezadowolonych z naturalnego rozmiaru i jędrności biustu. Bardzo często w mediach słyszymy o osobach, które zdecydowały się na zabieg powiększenia piersi. Nic dziwnego, że wiele kobiet niezadowolonych z wyglądu biustu wypatruje jedyny ratunek w kosztownych i ryzykownych zabiegach plastycznych. Owszem, prawdą jest, że chcąc powiększyć biust o kilka rozmiarów, należy udać się na zabieg wszczepienia sztucznych implantów, który pozornie przyniesie wymarzony efekt, ale z drugiej strony odbierze naturalny wygląd piersiom.

Na szczęście nie trzeba decydować się na tak śmiały krok, ponieważ Istnieje wiele domowych sposobów pielęgnacji kobiecych piersi, które w znaczący sposób poprawiają ich wygląd. Poniżej wymienione są najbardziej powszechne domowe metody, które pozwolą poczuć się kobiecie pewniej ze swoim biustem.

Iluzyjne powiększenie rozmiaru biustu

push-upNajprostszym, ale zarazem pozornym i tymczasowym sposobem powiększenia piersi jest zakładanie specjalnie wymodelowanej bielizny. Mimo że nie jest to metoda, która faktycznie poprawia wygląd piersi, to jednak pozwala ona skutecznie uatrakcyjnić kształt kobiecego biustu ukrytego pod wierzchnim ubraniem. Służą do tego staniki typu push-up lub dodatkowe wkładki do biustonoszy, które optycznie powiększają i podnoszą kobiece piersi. Należy jednak pamiętać, że ta metoda zwiększy atrakcyjność biustu podczas przebywania w otoczeniu innych osób, lecz z pewnością nie pozwoli kobiecie zaakceptować naturalnego wyglądu piersi.

Czytaj też: https://powiekszanie-biustu.net.pl/jakie-sa-metody-na-bezinwazyjne-powiekszanie-biustu/

Stosowanie specjalnych preparatów

Pierwszą naturalną metodą, która faktycznie poprawi wygląd kobiecego biustu, jest stosowanie profesjonalnych preparatów, takich jak chociażby dostępny na rynku krem Frashe, który poprawia wygląd skóry biustu. Są to w pełni bezpieczne i sprawdzone produkty, których stosowania nie musimy się obawiać w przeciwieństwie do wspomnianych już powyżej zabiegów plastycznych. Wzmocnienie i ujędrnienie skóry piersi pozwala nie tylko podnieść biust, ale również optycznie zwiększyć jego rozmiar. Kolejną zaletą produktu jest szybka i bezproblemowa aplikacja maści oraz stosunkowo niska cena w porównaniu do chirurgicznych metod. Dodatkowo zastosowane składniki działają pozytywnie nie tylko na wygląd biustu, ale również na zdrowie piersi.

Ćwiczenia siłowe i masaż piersi

Ćwiczenia siłowe kojarzą się zazwyczaj z zajęciem poprawiającym męską sylwetkę lub nadających kobietom wygląd kulturystek, co nie każdemu przypada do gustu. Warto jednak zauważyć, że umiarkowane i regularne ćwiczenie mięśni klatki piersiowej przez kobiety może co najwyżej widocznie zwiększyć objętość piersi oraz nadać im ładniejszy kształt. Kobietom, które bronią się przed ćwiczeniami siłowymi lub z jakiś powodów nie mogą ich wykonywać można polecić nadal skuteczną metodę, jaką jest regularny masaż piersi. Może on być wykonywany w profesjonalnym salonie, ale również samodzielnie lub przy udziale partnera. Należy zaopatrzyć się jedynie w starannie dobrany olejek nawilżający oraz opanować podstawowe techniki masażu.

Zróżnicowana i zdrowa dieta

Istnieje wiele mitów na temat tego, jakie składniki odżywcze wpływają pozytywnie, a jakie negatywnie na wygląd kobiecych piersi. Z pewnością na korzystną ocenę kobiecego biustu wpłyną produkty wzmacniające skórę całego ciała, czyli bogate w witaminy i składniki mineralne. Stosując zróżnicowaną i uznawaną powszechnie za zdrową dietę możemy znacznie polepszyć wygląd naszego biustu.

Zobacz: Jak wybrać dobry krem ujędrniający do biustu?

Bibliografia:

1. Xian S.X., Zastosowanie chińskich ekstraktów ziołowych w kosmetyce piersi, 1998
2. Spear S.L., Bulan E.J., Venturi M.L., Breast Augmentation, 2004
3. Fanous N, Tawilé C, Brousseau V.J., Minimal inframammary incision for breast augmentation, 2008

Serum ujędrniające do piersi FRASHE.
✅ Naturalne składniki aktywne, BEZ SLS, BEZ PARABENÓW ✅ Ujędrnienie piersi
✅ Efekt powiększenia piersi
Poznaj świetne serum do biustu FRASHE. Dowiedz się więcej na stronie producenta. Poznaj serum, któremu ufa ponad 600 klientek miesięcznie!
KUP TERAZ na stronie producentarecenzja na portalu WP.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *