Masaż biustu nie tylko wspomaga uzyskanie naturalnego i pięknego wyglądu biustu. Co prawda nie można się spodziewać, że jego wynikiem będzie spektakularna zmiana rozmiaru jak w przypadku operacji plastycznej. Można natomiast sprawić, by piersi wyglądały lepiej a samopoczucie uległo znaczącej poprawie. Ma jeszcze więcej korzystnych wpływów nie tylko na wygląd, ale też ogólne funkcjonowanie ciała. Poprawia ukrwienie, sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna. Dodatkowa – podobnie jak każda inna forma masażu – powoduje relaks i odprężenie całego ciała. Wykonywany regularnie, właściwymi technikami, może przynieść zaskakujące efekty. Ponadto masaż na powiększenie biustu może przyczynić się do wczesnego wykrycia ewentualnych guzków, co jest ważnym działaniem profilaktycznym przeciwko rozwojowi nowotworów.

W jaki sposób prawidłowo wykonać masaż biustu?

Masaż biustu jest zalecany łącznie ze stosowaniem odpowiednich ćwiczeń, które mają za zadanie wzmocnić mięśnie przyczepu. Dzięki regularnemu treningowi oraz odpowiednim zabiegom pielęgnacyjnym, można uzyskać zdumiewające efekty już po 3 miesiącach.

Do najbardziej popularnych form jakie stanowi masaż na powiększenie biustu, jakie można wykonać samodzielnie w domu (lub poprosić partnera) są:

  • masaż klasyczny (z wykorzystaniem np. balsamu ujędrniającego lub olejku do ciała) – polega na wykonywaniu odpowiednich dość delikatnych i wolnych ruchów okrężnych (około 100) oraz delikatnie rozciągających, które mają za zadanie wzmocnić i uelastycznić skórę, a także wspomóc prawidłową prace mięśni; ten rodzaj masażu biustu należy wykonywać przez 10 – 15 minut 4 razy w tygodniu;
  • masaż kostkami lodu – do jego wykonania potrzebne są 2 kostki lodu, którymi wykonuje się okrężne ruchy przez maksymalnie minutę (aby nie wyziębić tej wrażliwej części ciała jaką jest biust), następnie należy osuszyć piersi miękkim ręcznikiem i od razy założyć odpowiednio dobrany biustonosz (najlepiej podtrzymujący, aby wzmocnić efekt masażu);
  • masaż ujędrniający biustu pastą z kozieradki (która jest świetnym antyoksydantem wzmacniającym i ujędrniającym piersi) wykonaną z połączenia mielonej przyprawy z odpowiednią ilością wody; po wykonaniu masażu należy pozostawić pastę jeszcze na około 10 minut a następnie spłukać ciepłą wodą; przy stosowaniu tej formy 2 razy w tygodniu, już po kilku zabiegach można zauważyć, że piersi stają się bardziej gładkie, lepiej nawilżone i jędrne.

Masaż biusty efekty

Masaż na powiększenie biustu  jak zostało to wspomniane na początku, nigdy nie przyniesie takich spektakularnych efektów jak interwencja chirurgiczna. Jest to bowiem metoda bezinwazyjna, której cele są zupełnie inne. Masaż biustu powiększający oznacza bardziej podniesienie i przywrócenie zdrowego, młodego wyglądu biustu, niż zmianę rozmiaru. Jeżeli nawet uda się osiągnąć zwiększenie miseczki, to będzie się ona odbywać z częstotliwością jeden rozmiar w górę na rok (przy regularnym, właściwym masażu).

Zobacz też: Ranking Serum do Piersi – które serum wybrać?

Główne zalety masażu biustu to:

  • jędrniejsze i bardziej okrągłe piersi;
  • zdecydowanie bardziej ukrwiona, a przez co elastyczniejsza, sprężysta skór na biuście;
  • mocniejsze mięśnie podtrzymujące biust, które sprawiają, że unosi się on do góry i nie opada;
  • wygładzenie skóry oraz pozbycie się nieestetycznych rozstępów.

Masaż biustu – podsumowanie

Jak widać warto stosować regularnie masaże na powiększenie biustu. Przy wytrwałym, efektywnym stosowaniu połączonym z odpowiednimi ćwiczeniami, można już po kilku miesiącach cieszyć się ładniejszym wyglądem piersi. Zdecydowanie poprawi się także samopoczucie, dzięki pozbyciu się kompleksów (a niezadowolenie z wyglądu biustu jest to często spotykany problem dla kobiet w różnym wieku) oraz pobudzeniu pracy naczyń krwionośnych tej części ciała.

Serum ujędrniające do piersi FRASHE.
✅ Naturalne składniki aktywne, BEZ SLS, BEZ PARABENÓW ✅ Ujędrnienie piersi
✅ Efekt powiększenia piersi
Poznaj świetne serum do biustu FRASHE. Dowiedz się więcej na stronie producenta. Poznaj serum, któremu ufa ponad 600 klientek miesięcznie!
KUP TERAZ na stronie producentarecenzja na portalu WP.PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *